Angličtina s Noahem na 1. stupni

Angličtina s Noahem na 1. stupniV týdnu od 14. 1. do 18. 1. proběhl u nás na škole další kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím, tentokrát, na opakované žádosti rodičů, pro žáky 4. a 5. tříd. Tento kurz pořádáme ve spolupráci s agenturou English Focus již několik let a vždy měl velký úspěch. Podle reakcí dětí byl kurz skvělý i tentokrát, škoda jen, že jsme první dva dny museli řešit několik nepříjemných incidentů. Několik chlapců z 5. tříd zapomnělo na slušné vychování, takže jim muselo být důrazně připomenuto. Poté, co byli varováni, že při opakování problémů budou z kurzu vyloučeni bez náhrady, už ale až do konce týdne kurz probíhal bez jakýchkoli dalších nepříjemností. Pro některé děti ze 4. tříd byl rovněž trošku problém pozdější termín, ke konci odpoledního kurzu už měly problém s udržením pozornosti, ale také to jsme vyřešili. Celkově lze hodnotit celou akci jako úspěšnou, lektor Noah Krause sklidil na závěr od obou skupin velký (a zasloužený) potlesk. Kurz bude probíhat i v dalším roce, v tuto chvíli ovšem zvažuji, zda nezůstaneme u pořádání pouze pro žáky 2. stupně. Uvidíme. Fotky naleznete v naší fotogalerii.
Michaela Jílková

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.