Den dětí - Pevnost Bynovyard 2018

V pátek 1. června jsme již tradičně oslavili Den dětí. Stejně jako loni jsme připravili Pevnost Bynovyard, aktivity, do nichž se musely zapojit celé třídní kolektivy. Připraveno bylo 12 stanovišť, kde si děti mohly ověřit své dovednosti. Musely se prohrábnout ve vaničce s blátíčkem, aby vylovily požadované předměty, povozily se v zahradním kolečku řízeném „slepým“ vodičem, kterého navigoval cestující, absolvovaly Chaplinovu štafetu, balónkovou bojovku a spoustu dalších her. Počasí nám více než přálo, sluníčka bylo dokonce až moc, takže jsme pro děti připravili kyblíky, kde se mohly neustále osvěžovat a deváťáci, kteří s paní učitelkou Jílkovou a Pavlou Beranovou vše připravili, se na konci za odměnu dočkali kanonády vodními bombami. A co by to bylo za oslavu bez sladké odměny, která na všechny čekala po absolvování všech 12 disciplín. Podle ohlasů se akce dětem líbila a my už se těšíme na příští rok.

Fotky z akce naleznete zde.

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.