Divadelní kroužek vystupoval v Jílovém

Divadelní kroužek vystupoval v JílovémNáš divadelní kroužek byl pozván, aby zahrál na zámku v Jílovém. Na představení jsme pilně nacvičovali, díky jílovské kulturní referentce, paní Hlinkové, se dvě zkoušky odehrály přímo na zámku. Den D nastal na 3. adventní neděli, 11. prosince. Samotné nás překvapilo, kolik lidí se sešlo v hledišti. A nebyli to jen příbuzní našich malých herců, ale přišli se podívat i lidé, kteří se přesunuli z vedlejšího sálu, kde probíhaly vánoční dílničky. Těsně před začátkem vystoupení bylo hlediště téměř plné a na naše hvězdy začala dopadat tréma. Ale rychle jí překonaly a mezi jednotlivými čísly i na závěr se všichni dočkali zaslouženého potlesku.
Děkujeme paní Hlinkové za možnost představit se na skutečném jevišti a těšíme se na další spolupráci. Děkujeme také všem rodičům, kteří svou obětavostí umožnili dětem všechny zkoušky (a že jich nebylo málo), pomáhali dětem s kostýmy a dopravili je na zámek i o víkendu. A v neposlední řadě děkujeme za zdokumentování představení panu Milanu Imríškovi, jehož fotkami se můžete pokochat zde:

Děkujeme a přejeme všem krásné, klidné a pohodové vánoční svátky.

Michaela Jílková, Pavla Dvořáková a všichni skvělí herci :)

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.