Naši žáci bodují na olympiádách

V pondělí 18. ledna proběhlo na děčínském magistrátu okresní kolo dějepisné olympiády. Barvy naší školy hájil Dan Vogel z 9. B -  a hájil je bravurně. Umístil se na skvělém 2. místě a postupuje do kola krajského, které se bude konat 21. března v Ústí nad Labem.

Aby toho Dan neměl málo, hned druhý den se zúčastnil olympiády matematické. Společně s ním naši školu reprezentovali Eliška Vejnarová z 9. B a kluci z 5. B – Dan Havlík a Dan Diaz. A také zde naše děti slavily úspěch. Dan Vogel s Eliškou jako úspěšní řešitelé postupují do krajského kola, které proběhne rovněž v Ústí, a to 22. března. Dan bude mít pěkně napilno, ale my mu věříme. Také Dan Diaz se stal úspěšným řešitelem, bohužel, v kategorii 5. tříd končí olympiáda právě okresním kolem, takže dál nepostupuje.

Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci a postupujícím budeme držet pěsti v dalších kolech.

Organizace začátku školního roku 2019/2020

Pondělí 2. 9. – 1. školní den:

Úterý 3. 9.:
Žáci 1. ročníku: 8:00 — 9:40
Žáci 2. — 5. ročníku: 8:00 — 11:40
Žáci 6. — 9. ročníku: 8:00 — 11:40 (budou končit během 4. vyučovací hodiny)

V pondělí 2. 9. a v úterý 3. 9. vydává jídelna obědy 11:20 — 12:30

Středa 4. 9. — pátek 6. 9.:
vyučování podle rozvrhu
bez odpoledního vyučování