PŘILETĚL K NÁM JEŽÍŠEK A BYL HOOOODNĚ BOHATÝ!

Středeční ráno bylo v naší školce opravdu plné očekávání, měl k nám totiž přiletět ježíšek. A co myslíte? Opravdu přiletěl! Před tou velkou nadílku jsme ale stihli společně spoustu věcí. Nejprve jsme si společně přiťukli dětským šampíčkem na hezké Vánoce, zazpívali si společně Vánoční koledy, zopakovali si znovu Vánoční zvyky a tradice a dokonce jsme si stihli povědět, co si přejeme všichni k Vánocům. Potom už pro nás přišla paní učitelka Marcela se zprávou, že už slyšela cinkat kolem školky zvonečky a tak jsme se vydali na průzkum školkou a najednou to bylo. Ve třídách pod stromečkem se objevilo spoustu krásných dárečků. Měli jsme opravdu velkou radost a ta jsme se ihned dali do rozbalování. Po rozbalení všech dárečků jsme si udělali s paní učitelkami Vánoční mejdan. Ochutnali jsme cukroví od maminek a zapili jsme to výbornými džusíky. TÍMTO DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM, KTEŘÍ NÁM DNEŠNÍ DEN ZPŘÍJEMNILI SPOUSTOU DOBROT, DŽUSÍKŮ A DOKONCE I ŠAMPÁŇO JSME DOSTALI. DĚKUJEME a přejeme všem krásné Vánoce a bohatého ježíška. :)

Vážení rodiče a přátelé školy,

rádi bychom Vám poděkovali, že jste naši školu podpořili návštěvou letošních VÁNOČNÍCH TRHŮ, které byly díky Vám mimořádně úspěšné. Peníze, které jsme získali, použijeme pro naše žáky: na ceny a odměny pro sportovní dny, dětský den, na materiál pro další tvoření, případně i na účast našich žáků na turnajích a soutěžích. DĚKUJEME a doufáme, že Vám výrobky, které jste si od nás odnesli, budou dělat radost.

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Kolektiv ZŠ a MŠ Na Pěšině

Informace k zápisu do 1. ročníků základních škol pro školní rok 2024/2025