VÝLET DO MIRAKULA - KVĚTEN 2019

Dne 28.května 2019 se naše malá školička vydala na veliký výlet do Mirakula. A že to nebyl jen tak ledajaký výlet. Počasí se rozhodlo nám to pěkně znepříjemnit a ráno z nebe cedilo a cedilo. My se ale nedali! Paní učitelky nám sbalili pláštěnky a vyrazili jsme směrem na Milovice. Cesta autobusem nám dobře utíkala a než jsme se rozkoukali, už jsme byli před Mirakulem. Po dlouhé cestě jsme posvačili a odměnili se sladkostmi. Protože se na nás počasí stále mračilo, tak nám paní učitelky pro jistotu oblékly pláštěnky. Pak už nic nebránilo tomu užít si velké dobrodružství. Na našem dobrodružství nás kromě paní učitelek doprovodila i naše Klárka a taky naši kamarádi Ondra a Ládík (ještě že tak - chlapské ruce byly třeba - všechny ruce byly třeba)! No, zkuste si 34 dětí na něco vysazovat, sundavat, držet za ruce, pomáhat na lanových drahách a podobně. Byla to pro všechny pěkná makačka, ale také velká zábava! Celý výlet si užili absolutně všichni dospělí včetně naší školkové paní učitelky babičky Marcelky. Čas však v Mirakulu utíkal podezřele rychle, a tak jsme si nacpali bříška výbornými řízečky a vydali se na cestu k domovu, kde nás už netrpělivě vyhlížely všechny maminky. DĚKUJEME NAŠÍM KLUKŮM A KLÁRCE ZA POMOC A RODIČŮM ZA DŮVĚRU! Dalšímu výletu ZDAR!

předchozí | | |