10. října 2018 -společné opékání buřtů dětí a rodičů na zahradě MŠ.

Akce se koná od 15 do 17.30. S sebou: buřty, klacík na opečení, polínko a dobrou náladu.

30. října - Dýňování

Akce se koná ve třídě Kapiček od 14.30 do 17.30. S sebou: nožík, lžíci, dýni, svíčku a dobrou náladu.

28. května - papoušci v MŠ

Na každé třídě vybíráme 40 Kč.

30. května- Pohádkový les

Dopolední pohádkový les plný pohádkových bytostí si pro nás připravují velcí školáci ze základní školy.

4. června - Velká zahradní slavnost

Zveme všechny rodiče na závěrečné rozloučení se školkou od 15. hod. na zahradě MŠ. Každá třída si připravila krátký prográmek, po kterém budou následovat různé soutěže. Prosíme všechny rodiče o nějaké dobrůtky na společný raut - slané, sladké, ovoce, zelenina apod. Těšíme se na společné setkání.

5. června schůzka rodičů budoucích dětí v MŠ

Na schůzce se dovíte základní  informace důležité pro hladký vstup vašich dětí do MŠ. Zároveň dostanete rozhodnutí o přijetí dítěte do MŠ.Schůzka se koná od 16.hod. ve třídě Kapiček - druhý vchod dole.

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině

ZŠ: +420 412 544 271
MŠ Na Pěšině:+420 775 861 916
MŠ Rudolfova: +420 775 861 917

E-mail: zsbynov@seznam.cz

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.