PLAVÁNÍ JE ZPĚT aneb OD BŘEZNA 2018 PLAVEME!!!!

Ve školním roce 2017/2018 se naše MŠ opět vrátí k předplaveckému výcviku. Plavat budou jezdit děti předškolního věku a to od března 2018. Veškeré další informace podají včas paní učitelky na třídách.

SPOLUPRÁCE S VETERINÁRNÍ STANICÍ

Dne 10.10. se naše MŠ zúčastní spolupráce s veterinární stanicí " Jak se starat o zvířátka" "Jak se chovat ke zvířátkům"

DIVADLO aneb HURÁ ZA POHÁDKOU

11.10. 2017 se děti z naší MŠ mohou těšit na divadlo "Princezna koloběžka", vstup 50Kč

LABORKY V MŠ

V měsíci říjnu si děti z naší MŠ vyzkoušejí jak na chemické pokusy s pravými odborníky. Vše se posenese v duchu "POZNÁVÁME VĚDU A VÝZKUM" ...a bude opravdu na co se těšit.

KINO SNĚŽNÍK

Některé děti z naší MŠ vyrazí na představení Honzi Krejčíka. Věříme, že si to moc užijí. Vstup 50Kč.

DIVADLO v měsíci listopad

27.11. se děti mohou těšit na pohádku Makový mužíček. Vstup 60Kč.

DIVADLO v měsíci prosinec

I před Vánoci se mohou děti těšit na pohádku. Ptáte se na jakou??? No přeci na Vánoční -  Vánoce tří sněhuláků. Vstup na pohádku je 50Kč.

SBĚR PLYŠÁČKŮ PRO KROUŽEK KRUCKY

Pojďme společně s naší MŠ vyklidit dětské pokojíčky a sesbírat plyšáčky pro handicapované děti z kroužku "KRUCKY". Vybraní plyšáčci budou předání PaeDr. Laušmanové z SPC, které je spolupracovníkem tohoto kroužku. Tak šupky dupky, pojďme udělat dobrou věc. :-)

KROUŽKY U NÁS V MŠ

V letošním školním roce 2017/2018 si pro naše děti připravila paní učitelka Dášenka dva kroužky. Jeden je zaměřen na zdravý životní způsob "STOP DROGÁM"  a kroužek KERAMIKY. Děti se mají opravdu na co těšit.

POVINNÉ OMLOUVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ!

POVINNÉ OMLOUVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ!Vážení rodiče,
jak jste byli již informování v naší MŠ, od nového školního roku je ve všech mateřských školách v ČR zavedeno povinné předškolní vzdělávání. Pokud bude Vaše dítě  v letošním školním roce plnit povinné předškolní vzdělávání, připomínáme, že je nutné se důkladně seznámit s doplňujícími informacemi, které se týkají :

– povinného předškolního vzdělávání
– způsobu omlouvání dětí, který je pro zákonné zástupce povinný!!!

Pokud Váš předškoláček bude chybět pouze 2 dny, stačí do MŠ přinést omluvenku a v tuto chvíli Vaše dítě omlouvá vedoucí zazřízení.
Pokud bude Vaše dítě chybět 3 dny a více (rodinná dovolená, lázně a podobně), je nutné podat žádost o uvolnění dítěte Z MŠ, kterou musí schválit vedoucí zařízení společně s ředitelem ZŠ a MŠ Bynov.
V případě NEMOCI Vašeho dítěte je nutné požádat Vašeho ošetřujícího lékaře o vydání omluvenky pro dítě.

ZAPOJUJEME SE DO SOUTĚŽE O VSTUPENKY DO ZOO

Naše školka se zúčastní soutěže o nejhezčí obrázek s motivem zvířete, kdy můžeme vyhrát vstupenky do ZOO. DRŽTE NÁM PALCE :-).

PODZIMNÍ SOUTĚŽ SE ZÁBAVNÝM UČENÍM

Barevná zábavná soutěž pro všechny mateřské školy z ČR i SR a do které se zapojujeme i MY! Máme za úkol vytvořit s dětmi originální "dílo" na téma barevný podzim a poslat fotografii našeho společného výtvoru do 20.11. 2017. Vyhrát můžeme dárky v hodnotě až 6500Kč pro naši třídu (Veselá farma, magnetické hry, příběhové karty, puzzle a mnohé další). Fotky z výtvorů všech škole, které se do této soutěže zapojí a tedy i našeho výtvoru najdete na webu www.zabavneuceni.cz/soutez.
DRŽTE NÁM PALCE :-).

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině

ZŠ: +420 412 544 271
MŠ Na Pěšině:+420 412 544 279
MŠ Rudolfova:+420 412 544 477

E-mail: zsbynov@seznam.cz

Vánoční trhy

Vítězství našeho družstva v šachu

Minulý týden se ve Varnsdorfu konalo Okresní kolo přeboru školních družstev v šachu Děčín 2017. Družstvo naší školy ve složení Daniel Mašek, Jaroslav Veselý, Richard Mašek a Zachar Primaričenko ve své kategorii zvítězilo a postoupilo do krajského kola. K tomuto úspěchu moc blahopřejeme!

Fotografie tříd 2016/2017