PLAVÁNÍ JE ZPĚT aneb OD BŘEZNA 2018 PLAVEME!!!!

Ve školním roce 2017/2018 se naše MŠ opět vrátí k předplaveckému výcviku. Plavat budou jezdit děti předškolního věku a to od března 2018. Veškeré další informace podají včas paní učitelky na třídách.

SPOLUPRÁCE S VETERINÁRNÍ STANICÍ

Dne 10.10. se naše MŠ zúčastní spolupráce s veterinární stanicí " Jak se starat o zvířátka" "Jak se chovat ke zvířátkům"

DIVADLO aneb HURÁ ZA POHÁDKOU

11.10. 2017 se děti z naší MŠ mohou těšit na divadlo "Princezna koloběžka", vstup 50Kč

LABORKY V MŠ

V měsíci říjnu si děti z naší MŠ vyzkoušejí jak na chemické pokusy s pravými odborníky. Vše se posenese v duchu "POZNÁVÁME VĚDU A VÝZKUM" ...a bude opravdu na co se těšit.

KINO SNĚŽNÍK

Některé děti z naší MŠ vyrazí na představení Honzi Krejčíka. Věříme, že si to moc užijí. Vstup 50Kč.

DIVADLO v měsíci listopad

27.11. se děti mohou těšit na pohádku Makový mužíček. Vstup 60Kč.

DIVADLO v měsíci prosinec

I před Vánoci se mohou děti těšit na pohádku. Ptáte se na jakou??? No přeci na Vánoční -  Vánoce tří sněhuláků. Vstup na pohádku je 50Kč.

SBĚR PLYŠÁČKŮ PRO KROUŽEK KRUCKY

Pojďme společně s naší MŠ vyklidit dětské pokojíčky a sesbírat plyšáčky pro handicapované děti z kroužku "KRUCKY". Vybraní plyšáčci budou předání PaeDr. Laušmanové z SPC, které je spolupracovníkem tohoto kroužku. Tak šupky dupky, pojďme udělat dobrou věc. :-)

KROUŽKY U NÁS V MŠ

V letošním školním roce 2017/2018 si pro naše děti připravila paní učitelka Dášenka dva kroužky. Jeden je zaměřen na zdravý životní způsob "STOP DROGÁM"  a kroužek KERAMIKY. Děti se mají opravdu na co těšit.

POVINNÉ OMLOUVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ!

POVINNÉ OMLOUVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ!Vážení rodiče,
jak jste byli již informování v naší MŠ, od nového školního roku je ve všech mateřských školách v ČR zavedeno povinné předškolní vzdělávání. Pokud bude Vaše dítě  v letošním školním roce plnit povinné předškolní vzdělávání, připomínáme, že je nutné se důkladně seznámit s doplňujícími informacemi, které se týkají :

– povinného předškolního vzdělávání
– způsobu omlouvání dětí, který je pro zákonné zástupce povinný!!!

Pokud Váš předškoláček bude chybět pouze 2 dny, stačí do MŠ přinést omluvenku a v tuto chvíli Vaše dítě omlouvá vedoucí zazřízení.
Pokud bude Vaše dítě chybět 3 dny a více (rodinná dovolená, lázně a podobně), je nutné podat žádost o uvolnění dítěte Z MŠ, kterou musí schválit vedoucí zařízení společně s ředitelem ZŠ a MŠ Bynov.
V případě NEMOCI Vašeho dítěte je nutné požádat Vašeho ošetřujícího lékaře o vydání omluvenky pro dítě.

ZAPOJUJEME SE DO SOUTĚŽE O VSTUPENKY DO ZOO

Naše školka se zúčastní soutěže o nejhezčí obrázek s motivem zvířete, kdy můžeme vyhrát vstupenky do ZOO. DRŽTE NÁM PALCE :-).

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině

ZŠ: +420 412 544 271
MŠ Na Pěšině:+420 412 544 279
MŠ Rudolfova:+420 412 544 477

E-mail: zsbynov@seznam.cz

Důležité upozornění

V pátek 20. října bude z důvodu konání voleb zkráceno vyučování. Žáci 1. stupně budou končit v 11:40 a žáci 2. stupně během 4. vyučovací hodiny (11:20 − 11:35). Jídelna vydává obědy do 13:00.

Škola Děčín 2017

Žáci 9. tříd i žáci vycházející z nižších ročníků se v úterý 17. října zúčastní tradiční prezentace středních škol i firem našeho regionu Veletrh vzdělávání Škola Děčín 2017, který se koná v Centru Pivovar Děčín.

Prevence se strážníkem MP Děčín

Ve středu 4. října 2017 navštívil naši školu strážník Městské policie Děčín Ing. Lukáš Moudrý, Dis., který měl pro naše žáky připraveny zajímavé přednášky. Žáci 6. a 7. ročníků se dozvěděli o rizicích, která na ně číhají na internetu, převážně při používání sociálních sítí, a rovněž jak se takovým rizikům vyvarovat. Osmáci se blíže seznámili s prací městské policie a rovněž se dozvěděli něco málo o přestupcích a jejich řešení. A žáci 9. tříd se dozvěděli, jak se chovat při napadení, případně jak se napadení co nejlépe úplně vyhnout. Žáky i přítomné učitele přednášky zaujaly a těšíme se na další setkání.

Fotografie tříd 2016/2017