Informace MŠ Na Pěšině

Naše mateřská škola  byla postavena jako účelová stavba v rámci nově vznikajícího sídliště Děčín-Bynov. Jedná se o typickou panelovou budovu se třemi pavilony. Otevřena byla 1.9.1986.

MŠ Na Pěšině je čtyřtřídní, ve školním roce 2017/2018 navštěvuje školku 94 dětí. O děti pečuje celkem 8 učitelek, asistentka pedagoga a školní asistentka.
Ve školce máme 4 třídy: 1.tř. Sluníčka, 2.tř. Kapičky, 3.tř. Hvězdičky, 4.tř. Měsíčkové.
Náš školní vzdělávací program s názvem Místo střechy nebe je k nahlédnutí v každé třídě.

Ve školním roce 2016/2017 byla zahájena rekonstrukce budovy. Plánované dokončení rekonstrukce vnějšího pláště je v listopadu 2017.

Naším hlavním cílem jsou spokojené děti, které chodí do školky rády a každý den se těší na něco nového.

Co potřebují děti do školky?

• podepsané bačkůrky
  • oblečení do třídy, aktuální oblečení na ven (holinky, pláštěnka), náhradní oblečení
  • pyžamko (vždy podepsané)
  • balení papírových kapesníků a vlhčených ubrousků

Z bezpečnostních a hygienických důvodů nedávejte dětem do školky žádné hračky z domova.

Všechny aktuální informace najdete vždy na nástěnce u každé třídě a na našich webových stránkách.

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině

ZŠ: +420 412 544 271
MŠ Na Pěšině:+420 412 544 279
MŠ Rudolfova:+420 412 544 477

E-mail: zsbynov@seznam.cz

Důležité upozornění

V pátek 20. října bude z důvodu konání voleb zkráceno vyučování. Žáci 1. stupně budou končit v 11:40 a žáci 2. stupně během 4. vyučovací hodiny (11:20 − 11:35). Jídelna vydává obědy do 13:00.

Škola Děčín 2017

Žáci 9. tříd i žáci vycházející z nižších ročníků se v úterý 17. října zúčastní tradiční prezentace středních škol i firem našeho regionu Veletrh vzdělávání Škola Děčín 2017, který se koná v Centru Pivovar Děčín.

Prevence se strážníkem MP Děčín

Ve středu 4. října 2017 navštívil naši školu strážník Městské policie Děčín Ing. Lukáš Moudrý, Dis., který měl pro naše žáky připraveny zajímavé přednášky. Žáci 6. a 7. ročníků se dozvěděli o rizicích, která na ně číhají na internetu, převážně při používání sociálních sítí, a rovněž jak se takovým rizikům vyvarovat. Osmáci se blíže seznámili s prací městské policie a rovněž se dozvěděli něco málo o přestupcích a jejich řešení. A žáci 9. tříd se dozvěděli, jak se chovat při napadení, případně jak se napadení co nejlépe úplně vyhnout. Žáky i přítomné učitele přednášky zaujaly a těšíme se na další setkání.

Fotografie tříd 2016/2017