Informace MŠ Na Pěšině

Uzavření MŠ během hlavních prázdnin od 23.7. 2018 do 26.8. 2018

Informace MŠ Na Pěšině

Naše mateřská škola  byla postavena jako účelová stavba v rámci nově vznikajícího sídliště Děčín-Bynov. Jedná se o typickou panelovou budovu se třemi pavilony. Otevřena byla 1.9.1986.

MŠ Na Pěšině je čtyřtřídní, ve školním roce 2017/2018 navštěvuje školku 94 dětí. O děti pečuje celkem 8 učitelek, asistentka pedagoga a školní asistentka.
Ve školce máme 4 třídy: 1.tř. Sluníčka, 2.tř. Kapičky, 3.tř. Hvězdičky, 4.tř. Měsíčkové.
Náš školní vzdělávací program s názvem Místo střechy nebe je k nahlédnutí v každé třídě.

V roce 2017 proběhla celková rekonstrukce vnějšího pláště celé mateřské školy.

Naším hlavním cílem jsou spokojené děti, které chodí do školky rády a každý den se těší na něco nového.

Co potřebují děti do školky?

• podepsané bačkůrky
  • oblečení do třídy, aktuální oblečení na ven (holinky, pláštěnka), náhradní oblečení
  • pyžamko (vždy podepsané)
  • balení papírových kapesníků a vlhčených ubrousků

Z bezpečnostních a hygienických důvodů nedávejte dětem do školky žádné hračky z domova.

Všechny aktuální informace najdete vždy na nástěnce u každé třídě a na našich webových stránkách.

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině

ZŠ: +420 412 544 271
MŠ Na Pěšině:+420 775 861 916
MŠ Rudolfova: +420 775 861 917

E-mail: zsbynov@seznam.cz

Úspěchy ve vybíjené

Po vítězství v okresním kole ve vybíjené zopakovali naši mladší žáci v krajském finále v Chomutově vynikající výkon a vybojovali skvělé druhé místo. Naši kluci byli také vyhlášeni nejlépe chytajícím družstvem turnaje. Blahopřejeme!

Fotografie tříd 2016/2017