Informace MŠ Na Pěšině

Naše mateřská škola  byla postavena jako účelová stavba v rámci nově vznikajícího sídliště Děčín-Bynov. Jedná se o typickou panelovou budovu se třemi pavilony. Otevřena byla 1.9.1986.

MŠ Na Pěšině je čtyřtřídní, ve školním roce 2019-2020 navštěvuje školku 90 dětí.  O děti pečuje celkem 8 učitelek a 3 pedagogické asistentky.
Ve školce máme 4 třídy: 1.tř. Sluníčka, 2.tř. Kapičky, 3.tř. Hvězdičky, 4.tř. Měsíčkové.
Náš školní vzdělávací program s názvem Ať jsi holka nebo kluk, v zdravém těle zdravý duch, je k nahlédnutí v každé třídě.

Provoz MŠ 6.00 hod.-16.00 hod.

Telefon MŠ:         775 861 916
Tel. hodpodářka:  775 861 918

Naším hlavním cílem jsou spokojené děti, které chodí do školky rády a každý den se těší na něco nového.

Co potřebují děti do školky?

• podepsané bačkůrky
  • oblečení do třídy, aktuální oblečení na ven (holinky, pláštěnka), náhradní oblečení
  • pyžamko (vždy podepsané)
  • balení papírových kapesníků a vlhčených ubrousků

Z bezpečnostních a hygienických důvodů nedávejte dětem do školky žádné hračky z domova.
Všechny informace najdete na nástěnce v šatně každé třídy.

Konzultační a poradenská činnost pro rodiče v oblasti výchovy a vzdělávání dětí:

konzultační pracovník: vedoucí učitelka Drahomíra Sedmidubská

kontakt: 775861916, 773769881

sudý týden: středa  13.00 - 16.00 hod.
lichý týden: středa  13.00 - 16.00 hod.

Konzultaci je možné domluvit po dohodě i na jiný termín.

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině