ŠKOLÁCI NA POHÁDCE V DIVADLE *ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI* - ŘÍJEN 2019

V úterý 22.10. 2019 se naši velcí předškoláčci vydali na pohádku do našeho Městského divadla v Děčíně. Byla pro ně připravená moc hezká pohádka ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI. Není snad mezi námi nikdo, kdo by neznal čtveřici báječných kamarádů – hodnou a důvtipnou hospodyňku Fifinku, trochu roztržitého, ale naprosto geniálního vynálezce profesora Myšpulína, často ustrašeného, ale oddaného kamaráda a vtipálka Pinďu a samozřejmě v neposlední řadě, nemotorného siláka Bobíka, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou. Ano, správně. Je to Čtyřlístek! Tentokrát se Fifinka, Bobík, Pinďa a Myšpulín vydávají za bájným Talismanem Moci, který umí ovládat vše živé! Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk. Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana a nebo jestli..., ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček. (https://www.divadlod5.cz/4listek)