ZÁVĚREČNÁ BESÍDKA, ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁČKY, ŠERPOVÁNÍ A PASOVÁNÍ PRINCEZNOU ANNOU Z ARENDELU 11.6. 2020

Tak ....rok utekl jako voda a opět tu máme loučení s předškoláčky. Letošní školní rok bohužel utekl velice rychle a to i s nepříjemnou coronavirovou krizí. Letošní školáčci přišli o možnost zápisů, a tak jsme se u nás v Rudolfovce rozhodli, že se s nimi alespoň důstojně rozloučíme. I když jsme na nácvik celé závěrečné besídky měli pouhých 14. dní, tak děti přípravy zvládly absolutně na jedničku a pod vedením paní učitelek se jim podařilo secvičit skoro 45 minut dlouhou besídku. Samozřejmě nesmělo chybět opékání buřtů, dobrůtky od maminek, kterým moc děkujeme za veškeré laskominy, které připravily pro všechny mlsné jazýčky a HLAVNĚ NESMĚLO CHYBĚT ŠERPOVÁNÍ. V loňském roce přijel děti pasovat na školáčky osobně sám pan král Jiří I. V letoším roce naše školáčky pasovala princezna Anna z Arendelu. I přes prvotní boj s počasím (jako je tomu na Rudolfovce zvykem každým rokem) se podařila báječná besídka s úžasnou atmosférou, za kterou vděčíme především rodičům a dětem. Školáčkům přejeme spoustu krásných chvil při vstupu do ZŠ a hlavně spoustu kamarádů, plno jedniček a hodné paní učitelky co je budou mít tak rádi jako my.

předchozí | | |