Divadelní kroužek na prvomájových oslavách

Jak jsme Vás již informovali, v neděli 1. května 2016, měl nás divadelní kroužek vystoupení na oslavách 1. máje v Jílovém. Děti zahrály scénky s názvem Mafie a staronovou TV Nohu s novým hereckým obsazením.

Ač jsme vystupovali těsně před polednem, své obecenstvo jsme si našli a podle výbuchů smíchu a potlesku i během představení si troufáme říct, že jsme přihlížející diváky dozajista pobavili. Což bylo ostatně naším cílem.

Velký dík patří nejen všem vystupujícím, ale také jejich rodičům, z nichž nás mnozí také přijeli podpořit. A v neposlední řadě chceme poděkovat hlavní organizátorce akce, paní Ivaně Matuškové, která nám toto veřejné vystoupení umožnila.

Momentky z akce naleznete ve fotogalerii a na facebookové stránce města Jílové.

Organizace začátku školního roku 2019/2020

Pondělí 2. 9. – 1. školní den:

Úterý 3. 9.:
Žáci 1. ročníku: 8:00 — 9:40
Žáci 2. — 5. ročníku: 8:00 — 11:40
Žáci 6. — 9. ročníku: 8:00 — 11:40 (budou končit během 4. vyučovací hodiny)

V pondělí 2. 9. a v úterý 3. 9. vydává jídelna obědy 11:20 — 12:30

Středa 4. 9. — pátek 6. 9.:
vyučování podle rozvrhu
bez odpoledního vyučování