O škole Na Pěšině, Bynov

Základní škola a mateřská škola Na Pěšině, Děčín IX - Bynov

Naší základní školu Na Pěšině najdete ve středu bynovského sídliště. Byla založena v roce 1985. Je úplnou základní školou, která poskytuje vzdělání asi 400 žákům v 1. až 9. ročníku. Od roku 2014 jsme Fakultní školou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
Naši žáci mohou využívat počítačovou učebnu, dvě keramické dílny vybavené hrnčířskými kruhy a vypalovací pecí, pro tělesnou výchovu jsou k dispozici dvě tělocvičny a školní hřiště v areálu školy. Součástí bynovské školy jsou školní jídelna, školní družina a také dvě mateřské školy.

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.