Víčka, sbíráme víčka

Naše škola byla oslovena ředitelkou Střední školy lodní dopravy a technických řemesel, Mgr. J. Férovou s žádostí o pomoc. Jejich žačka již dva roky spolupracuje s nadací Andělé bez křídel, pro niž organizuje sběr pastových víček. Velmi rádi se do této aktivity zapojujeme, protože pomoc druhým by měla být nedílnou součástí naší společnosti. Krabice na víčka je v tuto chvíli umístěna ve spojce (je popsaná, takže ji děti nepřehlédnou). V případě velkého zájmu rozmístíme po škole i další sběrné krabice.
Děkujeme za pomoc.

Michaela Jílková s kolegy

Organizace začátku školního roku 2019/2020

Pondělí 2. 9. – 1. školní den:

Úterý 3. 9.:
Žáci 1. ročníku: 8:00 — 9:40
Žáci 2. — 5. ročníku: 8:00 — 11:40
Žáci 6. — 9. ročníku: 8:00 — 11:40 (budou končit během 4. vyučovací hodiny)

V pondělí 2. 9. a v úterý 3. 9. vydává jídelna obědy 11:20 — 12:30

Středa 4. 9. — pátek 6. 9.:
vyučování podle rozvrhu
bez odpoledního vyučování