BESÍDKA KE DNI MAMINEK - KVĚTEN 2019

V úterý 7.května 2019 jsme se všichni sešli v naší školičce za účelem oslavy dne všech maminek. Naše děti si pro maminky připravily krásné vystoupení, které zahájil sbor Notička pod vedením paní učitelky Simonky. Po vystoupení sboru poté následovalo vystoupení celé naší školky. Děti nastupovaly s kytičkou a jménem své maminky na písničku "SVÝ MÁMĚ CHCI ŘÍCT DÍKY" a ne jedno oko nezůstalo v tu chvíli suché. Dále maminky mohly vidět a slyšet říkanky, pásmo písniček (průřez celým školním rokem) a společný taneček "HLAVA, RAMENA, KOLENA, PALCE" Na závěr vystoupili samotní předškoláci a to s náročnou básničkou, která vystihuje celý život každého z nás (od narození po stáří). Vyvrcholením celé besídky byl poté taneček předškoláků na písničku od Luneticů "JSI MOJE MÁMA". Vystoupení se dětem moc povedlo a my Vám tímto všem rodičům moc děkujeme za Vaši účast. Jsme velice rádi, že Vás zajímá co se ve školce děje a co se vaše děti za celý rok v MŠ naučily. Už teď se těšíme na 20.června na závěrečnou besídku.

předchozí | | |

RYCHLÝ KONTAKT