Login

BESÍDKA KE DNI MAMINEK - KVĚTEN 2019

V úterý 7.května 2019 jsme se všichni sešli v naší školičce za účelem oslavy dne všech maminek. Naše děti si pro maminky připravily krásné vystoupení, které zahájil sbor Notička pod vedením paní učitelky Simonky. Po vystoupení sboru poté následovalo vystoupení celé naší školky. Děti nastupovaly s kytičkou a jménem své maminky na písničku "SVÝ MÁMĚ CHCI ŘÍCT DÍKY" a ne jedno oko nezůstalo v tu chvíli suché. Dále maminky mohly vidět a slyšet říkanky, pásmo písniček (průřez celým školním rokem) a společný taneček "HLAVA, RAMENA, KOLENA, PALCE" Na závěr vystoupili samotní předškoláci a to s náročnou básničkou, která vystihuje celý život každého z nás (od narození po stáří). Vyvrcholením celé besídky byl poté taneček předškoláků na písničku od Luneticů "JSI MOJE MÁMA". Vystoupení se dětem moc povedlo a my Vám tímto všem rodičům moc děkujeme za Vaši účast. Jsme velice rádi, že Vás zajímá co se ve školce děje a co se vaše děti za celý rok v MŠ naučily. Už teď se těšíme na 20.června na závěrečnou besídku.

předchozí | | |
předchozí | | |

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině

obrázek
Telefon
ZŠ: +420 412 544 271
MŠ Na Pěšině:+420 775 861 916
MŠ Rudolfova: +420 775 861 917


E-mail: zsbynov@seznam.cz

AKTUALITY

Vchod do školní družiny

Jako vchod do ŠD se bude nadále využívat zadní vchod od hřiště. Tento prostor je momentálně staveništěm, procházejte zde prosím se zvýšenou opatrností. Děkujeme.

Sportovní dny

obrázek
I letošní rok si děti 1. i 2. stupně ve dvou červnových dnech zasportovaly v atletických disciplínách a míčových hrách na našem novém školním hřišti.

Akce Dne dětí

obrázek
Na konci května proběhlo několik akcí v rámci Dne dětí - 22. 5. si v rámci vlastního projektu pro žáky 1. stupně připravili zábavné dopoledne studentky a studenti z Evropské obchodní akademie, 30. 5. se děti z MŠ prošly pohádkovým lesem připraveným 8. B a 31. 5. si žáci 2. stupně užili plno netradičních her a soutěží. Páťáci a sedmáci navíc oslavili „Dětský den na lodi pro školy v Děčíně“ s exkurzí na remorkéru a projížďkou s výkladem lodí Bohemia po Labi.

Fotografie tříd 2017/2018

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek

Objednávky jídel na internetu zde

Domů Zš a Mš Na Pěšině
.28. 9. - 2. 10. 2015

Pondělí Státní svátek - Nevaří se

Úterý Zelňačka
Rybí prsty - děti, smaž.rybí filé - dospělí, brambory, yofresh, obloha
Zelený čaj

Středa Kroupová polévka
I Milánské špagety, strouhaný sýr, džus
II Kynutý koláč se švestkami a mákem, kakao

Čtvrtek Vločková polévka
Kuřecí maso po čínsku, rýže
Džus, ovoce

Pátek Gulášová polévka
I Hrachová kaše, párek, okurka
II Zeleninové lečo, chleba
Ovocný čaj

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign